زیبایی و جوانسازی

Beauty and rejuvenation

lep1

اجرای سختگیرانه بهداشت در فرایند لیزر وبهداشت فردی

یکی از مواردی که سیستم مدیریت کلینیک آراسته بسیار در خصوص آن سخت گیر بوده و خط قرمز خود میداند ...
بیشتر بخوانید

معرفی دستگاه ، نحوه انجام لیزر و کیفیت

نور لیزر طول موج های مختلفی میتواند داشته باشد و به تبع کاربرد نیز متفاوت میشود ...
بیشتر بخوانید

نظارت سختگیرانه بر روی درستیه کار کردن دستگاه ها توسط مهندسین با تجربه

بیشتر دستگاه های پزشکی و زیبایی به نوعی یک دستگاه و تجهیز الکترونیکی هستند...
بیشتر بخوانید

لیزر چیست ؟!!

به شکل خیلی ساده اگر بخواهیم توضیح دهیم میتوانیم یک لامپ را در نظر بگیریم...
بیشتر بخوانید

آدرس : خ امام خمینی نبش کارون و امام خمینی ، نبش شادان، پلاک 737، طبقه سوم واحد 8

شبکه های اجتماعی :

نقشه :

یکی از مواردی که سیستم مدیریت کلینیک آراسته بسیار درخصوص آن سخت گیر بوده و خط قرمز خود میداند رعایت مواردبهداشتی ست در این کلینیک نوبت دهی بگونه ایست که برای هر مراجعه کننده زمان لازم برای ضد عفونی هندپیس و کشیدن سلفون با دقت و به درستی بر روی هندپیس صورت بگیرد، اپراتور کمی استراحت کرده فضای اتاق تازه شده و روکش تخت عوض شود ، همچنین شلوغی و تجمع صورت نگیرد تا افراد از بیماری مشکوک کرونا نیز در امان بمانند . قسمت پذیرش نیز از پذیرفتن اشخاص مشکوک و سهل انگار در حفظ تندرستی خود و اطرفیان معذور است .

نور لیزر طول موج های مختلفی میتواند داشته باشد و به تبع کاربرد نیز متفاوت میشود به همین دلیل لیزر هم در صنعت ( برش و جوش) هم در جراحی و هم در سامانه های نظامی کاربرد دارد .برای از بین بردن موهای زائد 3 فرکانس وجود دارد به نام الکساندرایت ، دایود و اندیاگ معروف هستند که به ترتیپ برای پوست های سپید، کمی تیره و بسیار تیره مناسب هستند . تیپ پوستی مردم کشور ما سپید و کمی تیره میباشد که در نتیجه دستگاهی مناسب است که دو طول موج الکساندرایت و دایود را باهم به پوست بتاباند . در این کلینیک از چنین دستگاهی استفاده میشود که علاوه بر موراد بالا هندپیس ان دارای سرد کنندگی بسیار قوی بوده که سبب کاهش بسیار زیاد درد ناشی از فرایند لیزر میگردد.

بیشتر دستگاه های پزشکی و زیبایی به نوعی یک دستگاه و تجهیز الکترونیکی هستند. در این بین تجهیزات لیزر از علم الکترونیک در سطح بسیار بالاتری بهره میبرد تا بتواند امواج لیزر را در طول موج های دقیق و درست از لحاظ توان و فرکانس و طیف ایجاد کرده و به پوست شما گرامیان بتاباند. از همین روی در کلینیک آراسته به این امر جدیت بسیاری نشان داده شده و صد البته نتایج بسیار چشمگیری نیز گرفته شده. در این مرکز مهندسین الکترونیک با تجربه همیشه تضمین کننده کیفیت دستگاه ها هستند.

به شکل خیلی ساده اگر بخواهیم توضیح دهیم میتوانیم یک لامپ را در نظر بگیریم . همانطور که میبینید طیف های نور لامپ در همه جهت گسیل شده اند ، حال اگر باتکنیکی ،این طیف ها را هم آهنگ با یکدیگر و هم سو کنیم توانسته ایم یک نور قدرتمند و پر انرژی که طیف های آن همگی همسو وهم فاز با یکدیگر هستند به اسم لیزر درست کنیم